آرشیو نور آوران دانلود آرشیو نشریه نورآوران

آیین معارفه مدیران جدید شرکت برگزار شد

طی مراسم جداگانه با حضور قائم مقام و معاونین شرکت توزیع نیروی برق استان تهران، مدیران جدید امور برق اندیشه، امور برق پرند، دفتر نظارت بر بهره برداری، دفتر لوازم اندازه گیری، دفتر ساماندهی و طبقه بندی مشاغل و امور دیسپاچینگ و فوریت های برق معرفی شدند و از خدمات مدیران سابق قدردانی به عمل آمد.

  • معرفی مدیر جدید امور برق اندیشه

در مراسم معارفه مدیر جدید امور برق اندیشه قائم مقام مدیرعامل با قدردانی از خدمات مهندس نادری مدیرسابق این امور گفت: برق اندیشه در سالهای گذشته همواره در ارزیابی های مختلف از سوی حوزه ستادی در  شاخص های تعریف شده در بخش های مختلف از جمله وصول مطالبات و کاهش تلفات پیشتاز بوده است.

مهندس شهابی با تجلیل از تلاشهای همه جانبه مهندس نادری در دوران تصدی مدیریت این منطقه افزود:

جایابی محل، ساخت و تجهیز ساختمان اداری این منطقه همواره به عنوان برگ زرینی در کارنامه مدیریت مهندس نادری خودنمایی خواهد کرد.

وی ضمن معرفی فرشاد زارعی به عنوان مدیر جدید امور برق اندیشه برای وی در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت کرد و بر ضرورت مساعدت و همراهی همه کارکنان برق اندیشه با ایشان برای ارائه خدمات هرجه بهتر به مشترکان و پیشبرد اهداف عالیه شرکت تاکید کرد.

  • معرفی مدیر جدید دفتر لوازم اندازه گیری

در مراسم معارفه مدیر جدید دفتر لوازم اندازه گیری قائم مقام مدیرعامل با قدردانی از خدمات مهندس بابایی مدیر سابق این دفتر گفت: در شرکت توزیع نیروی برق استان تهران تمامی انتصابات براساس لیاقت و شایستگی های شخصیتی و حرفه ای افراد انجام می گیرد و خوشبختانه با ارتقای مهندس بابایی در جایگاه معاونت خدمات مشترکین شرکت، دکتر امیررضا آقا محمدی به عنوان مدیر جدید دفتر لوازم اندازه گیری  منصوب شدند.

مهندس شهابی با اشاره به شیوع ویروس کرونا در طی دو ماه گذشته در کشور گفت: به سبب ماهیت فعالیت کارکنان شرکت در ارائه بی وقفه خدمات به مشترکان و تامین برق پایدار ضروری است کلیه کارکنان رعایت پروتکل های بهداشتی تا زمان نابودی این ویروس را همچون گذشته در دستور کار خود قرار دهند تا انشا الله خللی در انجام فعالیت ها وارد نشود.

 در ادامه این مراسم مهندس بابایی معاون خدمات مشترکین شرکت با ابراز خرسندی از حسن انتخاب مدیر جدید لوازم اندازه گیری گفت: امیررضا آقامحمدی از نیروهای کارآزموده و با دانش شرکت است و یقین دارم شاهد تحولات مثبتی در دفتر لوازم اندازه گیری خواهیم بود.

وی تغییر مدیریت ها را همچون دوی امدادی دانست که در طی آن مشعل از دست یک دونده به دست دونده ای تازه نفس سپرده می شود.

وی تصریح کرد: در دفتر لوازم اندازه گیری ۵۰درصد زیرساختها آماده شده است و امیدوارم با حضور مدیر جدید و همچنین  تعامل شایسته دفترلوازم اندازه گیری با دفاتر خدمات مشترکین و مدیریت مصرف، با سرعت مناسبی امور این دفتر سامان یابد.

  • معرفی مدیر جدید امور برق پرند

آیین  تودیع و معارفه مدیران سابق و جدید امور برق پرند با حضور معاونین بهره برداری و برنامه ریزی شرکت توزیع نیروی برق استان تهران در محل این منطقه برگزار شد.

معاون برنامه ریزی شرکت توزیع نیروی برق استان تهران در این مراسم گفت: تغییر و تحول لازمه پیشرفت در هر سازمانی است و از این رو انتصاب اخیر هم به منظور افزایش بهره وری و پویایی بیشتر شرکت است و امیدواریم که این تغییر ات منشا خیر برای منطقه برق پرند و مجموعه شرکت توزیع شود.

مهندس ورپشتی افزود: یکی از مواردی که باید از سوی مدیران مورد توجه قرار گیرد، موضوع جانشین پروری است و مدیران حوزه ستادی و مناطق باید با تفویض مناسب اختیارات به معاونین و کارشناسان مجموعه خود زمینه رشد و شکوفایی آنها و آمادگی برای پذیرش مسئولیت های بالاتر را فراهم کنند.

در ادامه معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت با اشاره به توسعه شهری شهرستان پرند و بهره برداری از پروژه های مسکن مهر این منطقه گفت: منطقه برق پرند در آینده نزدیک به یکی از بزرگترین مناطق شرکت با حجم زیادی از مشترکین خانگی تبدیل می شود و انتظار می رود با پیگیری مدیر جدید این منطقه زیرساخت های لازم برای خدمت رسانی و تامین برق پایدار ایجاد شود.

  • معرفی مدیر جدید دفتر نظارت بر بهره برداری

در مراسمی با حضور معاون بهره برداری شرکت و کلیه کارکنان امور خدمات فنی و دفتر نظارت بر بهره برداری در محل ساختمان ابوذر، حمیدرضا نادری به عنوان مدیر جدید دفتر نظارت بر بهره برداری معرفی شد و از خدمات ابوالقاسم کریمی مدیر سابق این دفتر تجلیل به عمل آمد.

 در این مراسم مهندس شکری با قدردانی از تلاشهای کلیه کارکنان امور خدمات فنی و دفتر نظارت بر بهره برداری گفت: استدعا دارم نگاه آقای مهندس نادری به مجموعه ابوذر همچون یک دانشگاه باشد زیرا این مجموعه از تکنسین ها و کارشناسان خبره ای برحوردار است که در سطح کشور کم نظیر هستند.

  • معرفی مدیر جدید دفتر ساماندهی و طبقه بندی مشاغل

در مراسمی با حضور مدیران و کارکنان معاونت منابع انسانی در محل دفتر این معاونت، علیرضا قاسمی  از سوی معاون منابع انسانی شرکت به عنوان مدیر جدید دفتر ساماندهی و طبقه بندی مشاغل معرفی شد.

     در این مراسم معاون منابع انسانی شرکت تغییر مدیریت ها و بهره گیری از نظرهای جدید  و دیدگاه های نو را موجب تغییرات مثبت در سازمان دانست و گفت: بی تردید رعایت عدل و انصاف از سوی مدیران بالادستی  موجب کسب رضایت پرسنل می شود و این امر ارتقای کیفی سازمان را به همراه خواهد داشت.

مهندس سمیعی در ادامه شرکت توزیع نیروی برق استان تهران را به  عنوان یکی از شرکتهای پایلوت در سطح کشور معرفی کرد که مقرر شده است طرح جدید طبقه بندی مشاغل در آن اجرا شود و بدین لحاظ نیاز است تا مدیر و کارکنان این دفتر با همتی مضاعف به تلاشهایشان ادامه دهند.  

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *