آرشیو نور آوران دانلود آرشیو نشریه نورآوران

معاون بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق استان تهران: فیدرهای پرعارضه با حداکثر عوامل اکیپ های خط گرم تعمیر می شوند

فیدرهای معضل دار در مناطق ۲۲ گانه تحت پوشش شرکت توزیع نیروی برق استان تهران شناسایی شده اند که با برنامه ریزی صورت گرفته به تدریج اصلاح می شوند.

معاون بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق استان تهران با اعلام این خبر گفت: با هدف افزايش بازده كاري اکیپ های خط گرم و استفاده از امکانات موجود، مقرر شد در سال جاری بر خلاف روال معمول به جاي اعزام هر اكيپ به يك منطقه، اعزام همزمان هر چهار اكيپ به يك منطقه جهت رفع عيب فيدر پرعارضه شناسايي شده در قالب اجرای طرح جهادی در دستور کار قرار گیرد.

یحیی شکری با اشاره به مشاركت نیروهای امور خدمات فني، امور ديسپاچينگ و مدیریت مناطق برای اصلاح و تعمیر فیدرهای پرعارضه افزود: : در این فرآیند با مشکلاتی چون عدم نظارت بر عمليات اجرايي، تأخير در حضور عوامل اجرایی، تأخير در تأمين اجناس و تأخير در هماهنگي هاي في مابين مواجه بودیم که موجب اتلاف زمان و کاهش بازده کاری می گردید.

معاون بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق استان تهران اظهار امیدواری کرد با اجراي رويكرد جديد كه مورد استقبال  همکاران شاغل در  مناطق نيز قرار گرفته است، بهبود در شاخص هاي بهره برداري و افزايش رضايتمندي مشتركين را شاهد باشيم.

در ذیل الگوریتم طرح جهادی خط گرم ترسیم شده است.

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *